Стартував перший в Україні конкурс, присвячений цифровій моді

20.07.2020

Цифрові технології назавжди змінили світ та індустрію моди. Настав час створювати нові сенси та fashion-продукти, які відповідають вимогам часу. Мета першого в Україні конкурсу Big Beginners Digital-Only Fashion Contest — сприяти розвитку діджитал-моди та дизайнерів, які працюють у передовій сфері, та піднести їхню творчу уяву на наступний рівень. Він також сприятиме побудові нової системм цінностей та підтримці розвиток свідомої моди: цифровий одяг не шкодить довкіллю, адже не виготовляється фізично та використовується лише у віртуальному просторі. 

Fashion-дизайнери, стилісти, концепт-художники, 3D-візуалізатори та інші фахівці креативних індустрій запрошуються до участі в конкурсі цифрового одягу, що існує лише у віртуальному просторі. Проєкт створено трьома організаціями: освітньою платформою Ukrainian Fashion Education Group, цифровою модною сценою Fashion Area та професійним порталом для інсайдерів fashion-індустрії Blur. 

З 15 липня по 15 серпня 2020 року відбувається відбірковий етап Big Beginners. Оргкомітет приймає концепції та ескізи цифрових образів (одягу, взуття та аксесуарів). У конкурсі можуть взяти участь дизайнери та інші спеціалісти віком від 16 років. Приймаються як індивідуальні, так і групові роботи. Участь у конкурсі безкоштовна. 20 серпня буде оголошено півфіналістів Big Beginners, а фіналісти зможуть продовжити змагання з 25 серпня по 25 вересня.

Реєстрація на конкурс та детальна інформація щодо номінацій за посиланням.