Українські підприємиці можуть отримати 100 000 грн на розвиток бізнесу

Українки, які продовжують вести бізнес під час війни, можуть подати заявку на участь в премії «Створено жінками-2023» від франко-української торгово-промислової палати. Переможниця конкурсу отримає 100 000 грн на розвиток власної справи та поїздку в Париж. Крім грошової допомоги, фіналісткам нададуть консультаційну підтримку та членство у франко-українській торгово-промисловій палаті. 


Згідно досліджень USAID та Investment&Trade Facilitation Center, війна негативно вплинула на 95% українських підприємств: фізичне знищення, кардинальні зміни ринку споживачів, вимушена зупинка діяльності, релокація виробництва й офісів до інших регіонів України. 

Але попри війну, 55% українських підприємиць продовжують вести бізнес. Як зазначає директорка франко-української торгово-промислової палати Мод Жозеф, мета проєкту – надати підприємицям не лише фінансову підтримку, але й поділитися досвідом успішних жіночих бізнесів, показати можливі напрямки розвитку та надихнути тих, хто лише наважується на власну справу. 

«У війні, яка завдає тяжкого удару, українські жінки не є жертвами: вони борються зі зброєю в руках, керують компаніями, волонтерять і піклуються про близьких.Дотримуючись зобов’язань Франції перед Україною, я висловлюю повну підтримку з боку Посольства Франції у проведенні п’ятої премії для бізнес-леді України», – сказав Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня заповнити заявку на сайті премії «Створено жінками» та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ.

Кожна заявка оцінюється за наступними критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, що наберуть найбільшу кількість балів, пройдуть у наступний тур – співбесіда з журі.

Довідково

Конкурс «Створено жінками» існує 5 років. За цей час в ньому взяли участь 347 підприємиць. Фіналістками стали 26 жінок, переможницями – 12, ще 4 – отримали спеціальні відзнаки. Сфери їх діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво продуктів харчування, іграшок, косметичних засобів, а також освітні і транспортні послуги.