Ти тут. Ти зараз. Ти живеш: дихати повільно в літній колекції German Apparel

Український бренд German Apparel презентував літню колекцію під назвою Summer is here. Вона об’єднала в собі два різних за настроєм дропи: Inspiration – для літніх особливих образів та Basic – для повсякденного життя.

“Хоча більшість з нас досі живе в лютому, літо вже тут, і ми створили цю колекцію, щоб повернути себе та наших клієнтів до життя. Щоб вони відчули легкість, жарке сонце, запах трави під ногами, смак черешні. Ти тут. Ти зараз. Ти живеш”, –  говорить засновниця бренду Валерія Цимбал. 

German Apparel залишається вірним своїм принципам та створює одяг, який не заважає бути собою. В літній колекції це виражається в натуральних тканинах та вільному крої речей. Основою дропу Inspiraton стали лляні оверсайз костюми з шортами та спідницями на запах, а також кімоно й сукні-комбінації з тенселу у двох варіантах: міні та максі. 

У дропі Basic можна обрати бавовняні сукні-футболки, майки, футболки, велосипедки, шорти та штани вільного фасону. Також у цьому сезоні бренд вперше презентував купальник з біфлексу. 

Палітра відтінків, яка лягла в основу моделей, сповна передає літню сонячну атмосферу. Насичений помаранчевий, лимонний, ніжний рожевий та небесно-блакитний — основні кольори цього сезону для German Apparel. Завдяки універсальності моделей, речі з колекції легко міксувати між собою, щоразу створюючи нові образи. 

Літня колекція українського бренду вже доступна на сайті https://germanapparel.co/