Trip:Tych презентував колекцію, прибуток з якої піде на відновлення школи в Бородянці

Український бренд нішевих парфумів Trip:Tych презентував нову колекцію б’юті-продуктів у флаконах, які були пошкоджені під час переїзду через бойові дії. Прибуток від продажів колекції піде на реконструкцію дитячого садочку та початкової школи у Бородянці.

Через війну бренд був вимушений переїжджати з Києва в безпечніше місце. Однак під час транспортування продукції поверхня алюмінієвих флаконів була викривлена. Trip:Tych вирішив не викидати пляшки, а зробити колекцію DAMAGED BEAUTY LIMITED EDITION, яка відображає все те, що відбувається зараз в Україні.

В лінійці представлені парфумований гель для рук та тіла, а також парфумований лосьйон. Продукти випущені в трьох різних ароматах WORMWOOD, POLLI i MARIGOLD за зниженою ціною.

 

 

«Ми вирішили допомогти українським діткам, які опинилися в жахливій ситуації. Саме дітям з Бородянського району село Качали, у яких постраждала школа та дуже зруйноване приміщення, що призначалося для дитячого садка. Ми маємо лімітовану партію флаконів, які постраждали зовні через вимушене переміщення. Вони є пам’яткою воєнних подій в Україні та певним відображенням часу. Ми зробили спешл прайс, щоб зібрати кошти. Наша першочергова ціль зібрати 50 000 грн, щоб допомогти відбудувати будівлю, де будуть навчатися діти дошкільного віку», – повідомив бренд на сторінці в Instagram.

За 7 годин бренд зробив повний sold out лінійки, тому команда вирішила до 1 червня 15% з кожного продажу і далі перераховувати на відбудову дитячого садочку та школи.