Cайт, де росіянам пропонується оренда зруйнованого під час війни житла

Креативна агенція Bickerstaff.734 розробила сайт «Русский мир», де росіянам пропонують оренду житла в зруйнованих окупантами будинках. Він оформлений у форматі порталів Booking та Airbnb, які заборонили громадянам рф та білорусі користуватися своїми ресурсами. Мета проєкту – показати справжні наслідки російського вторгнення на територію України.

До кожної локації додано короткий туристичний опис та фотографії зруйнованих російською армією місць. При спробі забронювати житло випливає повідомлення, що понад місяць неможливо зв’язатися з орендодавцем, змушеного покинути житло в результаті «звільнення» російськими військами та відкривається чат-бот Telegram. Там зібрана вся правда про війну в Україні.

 

 

«Раніше величезна кількість людей в росії подорожувала, бронювала квитки та житло в різних країнах. Під час війни в Україні росії вдалося багато чого досягти, наприклад, своєї повної ізоляції, виходу таких сервісів як Booking та Airbnb з ринку. Йдеться саме про ізоляцію, яку ми хотіли показати в цій кампанії», – говорить засновник та креативний директор Bickerstaff.734 Ілля Ануфрієнко.