Українська етніка у новій коллекції IENKI IENKI

09.09.2021

IENKI IENKI, український бренд одягу, відомий своїми новаторськими силуетами й передовими технологіями пошиття, представив колекцію PRE-FALL 2021. При створенні нової колекції бренд надихнувся культурою північних народів і українською етнікою.


«У новому сезоні ми продовжуємо працювати з нашим бекграундом та експериментувати з силуетами й текстурами, переосмислюючи костюм народів Півночі на сучасний лад. Але цього разу особливим джерелом натхнення для нас стало мистецтво інуїтів, зокрема їхні малюнки – зображення дикої природи і героїв міфів і легенд, – які ми сучасно обробили і розмістили на худі», – розповідає засновник бренду Діма Євенко.

Так само уважно IENKI IENKI досліджує українську культурну спадщину. Уже кілька сезонів бренд випускає Hustka Hood, натхненну традиційною українською хусткою. А цього сезону до неї додалися нові моделі, чиї назви – Keptar Vest і Keptar Jacket – відсилають до гуцульського жилету з хутра з характерним оздобленням.

Бренд IENKI IENKI був заснований у 2016 році Дмитром Євенко і швидко завоював любов визнаних ікон стилю – одяг IENKI IENKI носять Белла і Джіджі Хадід, Емілі Емілі Ратаковскі, Кортні Кардашьян, Ірина Шейк і багато інших.

Купити нову колекцію можна буде на сайті бренду та в магазинах по всьому світу, включно з платформами найбільших fashion-рітейлерів – Bergdorf Goodman, Ssense, Printemps, HYPEBEAST й інших.