Ukrainian x Brussels Fashion Week

Одинадцять українських дизайнерів представлять колекції SS23 на Brussels Fashion Week у рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion», започаткованої Ukrainian Fashion Week. Це стане дев’ятою та наймасштабнішою подією UFW International Season SS23. Участь 11 дизайнерів з України підтримується ЄБРР та Швейцарією в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР*.

Під час Brussels Fashion Week, який відбудеться 5-9 жовтня, свої колекції представлять українські дизайнери: DZHUS, GASANOVA, FINCH, JULIYA KROS, CHUPRINA, OVERALL, GURANDA, AISENBERG, SAYYA, SVITLO, UBERLOVE.

«Ukrainian Fashion Week переживає свій найважчий за 25 років існування сезон. Ми зробили усе, для того, щоб дизайнери України його не втратили. Десять Тижнів моди прийняли українських дизайнерів. І це лише в рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від Ukrainian Fashion Week. А ще відбулися покази наших дизайнерів у Нью-Йорку, Мілані, Парижі… У цей трагічний час для України й всього світу мода демонструє не тільки  різноманітність, інклюзивність, стійкість та свободу. Мода демонструє солідарність і відданість гуманістичним та демократичним цінностям. Дякуємо всім колегам за підтримку України!», – Ірина Данилевська, співзасновниця та СЕО Ukrainian Fashion Week.

51-ий сезон Ukrainian Fashion Week став міжнародним. Покази та презентації українських дизайнерів вже відбулися на: Malta Fashion Week, Copenhagen Fashion Week, Budapest Central European Fashion Week, Berlin Fashion Week, Transylvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid.

Надалі українські дизайнери проведуть шоу в рамках Vegan Fashion Week у Лос-Анджелесі, Portugal Fashion та Fort Fashion Week Middle East, які стануть завершальними подіями найтривалішого сезону UFW International Season SS23.