В Україні відбувся перший віртуальний показ

Щовесни студенти найбільшої в Україні багатопрофільної освітньої платформи для фахівців індустрії моди демонструють випускні роботи на Fashion Area. Цього року захід відбувається в новому форматі: UFEG розмиває кордони між реальним та діджитал-світом і залучає новітні технології.

Разом із роботою над традиційними колекціями платформа працювала у віртуальній реальності та створила цифровий одяг. Результатом складної та кропіткої командної роботи став перший в Україні модний показ у діджитал-форматі.

Увечері 28 травня UFEG розпочав демонструвати віртуальні шоу — представив перше відео цього діджитал-сезону, до якого ввійшли роботи з колекцій випускників першого та другого курсів Fashion Design School при UFEG: Олени Семененко, Марії Руденко, Андрія Колесніченка та Марини Кузьміної.

Незабаром UFEG оголосять наспуних учасників Fashion Area Digital Edition 2020 і представлять їхній одяг та аксесуари, візуалізовані в 3D-форматі. Це нова сторінка української моди та внесок до розвитку світової fashion-індустрії.


Читайте также:
«Мы перепрофилировали производство под пошив защитных комбинезонов и активно развиваем диджитал», – Наталия Мазур о том, как ее бренд для будущих мам справляется с кризисом