Вічна класика: твід у новому дропі Marsego

Твід, який колись був матеріалом виключно для чоловічого одягу та улюбленою тканиною королівських осіб, декілька століть залишається на п‘єдесталі. Елегантний український бренд Marsego у новому осінньому дропі представив сучасне бачення твіду. Яскраві відтінки коралового та смарагдового демонструють, що консервативний, на перший погляд, матеріал може здивувати, а білий — вічна класика. Фактурний італійський твід переливається відтінками бірюзи, золота й срібла завдяки переплетеним різнобарвним ниткам. 

До лімітованого дропу увійшли два жакети — вкорочений з бахромою та оверсайз із фігурними лацканами та накладними кишенями. Приталена сукня з чашками чудово підкреслює фігуру, а скорт на запах довжини міні — найкомфортніша знахідка та бестселер бренду.  

Усі речі можна носити як костюмні дуети, так і міксувати з іншими. Джинси чи штани кльош чудово доповнять твідовий жакет, як і кеди з лоферами чи чоботи на каблуку. Придбати речі з колекції можна в Instagram бренду, в магазинах у Києві, Львові чи Рівному.