Втілення жіночності: весняно-літній дроп Marsego

Український бренд Marsego презентував другу частину весняно-літнього дропу. До колекції, виготовленої з легких літніх тканин, увійшли сукні, приталені жакети, топи та спідниці.


Дизайнерка Марина Морозова зробила ставку на ніжні кольори, які легко поєднуються між собою, акцентні деталі та рюші. Жакети виділяються оригінальним кроєм, корсетною вставкою на талії, а широкі лацкани та скошені кишені врівноважують силует. Також до колекції увійшли топи зі збірками та вирізами, сорочки з рюшами і сукні на різні випадки життя: з квітковим принтом, класична чорна та більш смілива з драпуванням.  

Головний аксесуар – текстильна брошка у вигляді півонії, створена у партнерстві з фондом Guzema Foundation. Кошти з її продажу відправляться на благодійність та допомогу тим, хто потребує цього найбільше. Кожну прикрасу через складнощі крою майстрині створюють вручну, тому вони виходять унікальними. Брошки представлені в сірому, чорному, молочному, ванільному, ніжному блакитному, оливковому та рожевому кольорах.