«War» Special military operation and Peace: книга Віктора Глущенко

22.09.2022, Київ, Україна – CEO мережі спортивних клубів SMARTASS Віктор Глущенко написав книгу англійською мовою про своє життя з першого дня російського вторгнення в Україну. Книга отримала назву «‎Війна Спеціальна воєнна операція та Мир».

Свою історію подій автор розповідає з точки зору киянина, насичене та активне життя якого обірвалося в один раптовий момент. Ця книга – не перелік новин і не ще одна спроба оцінити поточну політичну ситуацію. Натомість це щира розповідь реальної людини, життя якої, як і життя всіх українців, змінилася з початком війни в Україні.

«‎Ідея написати книгу з’явилася в мене десь через кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення тих довбачів на нашу землю. 

Навколо відбувалося стільки жахливих і водночас цікавих подій, що дуже захотілося розповісти про це всьому світові саме з точки зору людини, що знаходиться всередині. Саме тому книга й існує поки тільки англійською мовою: бо для українців ці всі історії вже просто стали сьогоденням, а не чимось невідомим. Моя волонтерська діяльність була вже налагоджена, тож я просто сів і став писати.

Важливою частиною цієї ідеї також стала можливість допомогти країні ще й так: частину прибутків від продажів я віддаю на гуманітарну допомогу.

А може то я просто так зі стресом боровся, хто його зна…»

Книга Віктора Глущенка «‎War Special military operation and Peace» – це іронічна розповідь українця про реалії життя під час трагічних подій. Автор знаходився в Києві з першого дня війни й до сьогодні. 

Наразі книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace” (укр. “Війна Спеціальна воєнна операція та Мир”) доступна англійською мовою в електронному форматі. 20% від продажу книги відраховуються на підтримку фонду With Ukraine¹.

Книгу можна придбати на офіційному сайті за посиланням: https://warandpeace.com.ua/ 

________________________

Про автора – Віктор Глущенко починав професійну кар’єру в рекламній агенції, мав досвід роботи в кінобізнесі, громадській організації, найбільшому українському банку та компанії-дистриб’юторі спортивних товарів. З 2018 року по теперішній час – генеральний директор мережі фітнес-клубів Smartass, що з січня 2023 року виходить на міжнародний рівень та відкриває перший закордонний клуб у Софії, столиці Болгарії.