Wona Odna: платформа для продажу українських брендів у Європі та Америці

Сьогодні кожен бренд #madeinukraine – це спадщина українського вільного народу. Показник сильних, талановитих, креативних, прекрасних митців, дизайнерів та людей.

Wona Odna – платформа з продажу українських брендів на просторі Європи та Америки. Це про українські цінності, підтримку української культури та продовження української спадщини від сьогодення.

Wona Odna – це віра у те, що світ починається з людини, кожен із нас впливає на формування середовища та є відтворенням своєї країни. Тому, ми – українці будемо змінювати свідомість людей через нашу культуру, плекати та шанувати локальні таланти. З неймовірним натхненням та жагою ділитися українським Wona Odna сформував місію нести культуру у суспільство та показувати, що Україна має сильну основу у кожній людині.

Онлайн платформа дозволяє оформити замовлення на популярні українські бренди, та гарантує доставлення від 1-го тижня.

У такий простий спосіб, Wona Odna підкреслює важливість ідеї, замість замовчування – підтримку українського виробника.

Серед брендів, що вже представлені на wonaodna.com: GASANOVA, MARSALA, ELENA REVA, OLIZ, No MAD by Alena Mira, NEBESITIE, Home Me, BRUA, Nesamovyto, Tsvite Teren та ін.

«Неймовірно вірю у проєкт Wona Odna. По-перше, це те, що врятувало мене від реальності, яка спіткала кожного українця наприкінці лютого. Я настільки перейнялася ідеєю створити реальний інструмент для допомоги економіці України, що зрозуміла: немає нічого неможливого. Раніше були стримувальні фактори щодо створення такої платформи, у голові звичайно, але коли почалась війна – вони просто зникли. Ти розумієш, що зараз, коли ти можеш бути корисним, бути опорою для інших, підтримати своїх – саме час!

Мене це дуже надихає.

Цей проєкт – справжня синергія мистецтва та української культури, реалізованої у fashion-сфері. Зараз саме той час, коли треба не те, що постійно говорити про Україну та нашу спадщину, про нас, про наш характер, про втілення наших людей, а потрібно кричати. І ми з неймовірним натхненням будемо це робити», – засновниця Анастасія Сирцов

Запуск онлайн-платформи вже наприкінці квітня.