Work&Life balance: THE LACE Pre-Fall’23

Колекція Pre-Fall «Work&Life balance” від THE LACE — інтерпретація інтелектуальної жіночності у поєднанні з безкомпромісною адаптивністю. Кожна річ з колекції — прагнення підтримати особисту зону комфорту жінки.

«Робота над кожною новою колекцією – це виклик для мене. Як перфекціоніст, я прагну постійної еволюції та вдосконалення нашого одягу, залишаючись відданими лаконічній естетиці з одного боку, та даруючи жінкам максимальний комфорт з іншого.” – розповідає засновниця бренду Альбіна Красна.

Особистий стиль – це продовження внутрішнього світу, тому бренд THE LACE прагне, щоб кожна жінка почувала себе впевнено та гармонійно. До колекції увійшли: текстурні жакети у поєднанні з розслабленими брюками та лаконічними спідницями, класичні жилети, трикотажні светри й кардигани, позиції з екошкіри та свіжа інтерпретація класичного тренча. Одним із ключових став образ з приталеним корсетом в рамках костюма трійки. Кольорова палітра представлена в нетривіальних відтінках бежевого, класичного чорного та сірого. Насичений червоний та натуральний жовтий стали вдалими акцентами.

*THE LACE — бренд жіночого одягу. Створений у 2016 році в Києві.

Бренд надихається самобутністю жіночої сили, тому колекції покликані підкреслювати самодостатність, впевненість жінки, та водночас її чуттєвість.