Як працює та допомагає ЗСУ бренд Anoeses

Назва «Anoeses» походить від психологічного терміну «anoesis». Це стан душі, що складається з чистих відчуттів або емоцій без когнітивного змісту. Це визначення йде пліч-о-пліч з ключовим поняттям культури фетишу – хвилювання, радість і задоволення, яке полягає глибоко в досвіді об’єкта або матеріалу.

Бренд активно підтримує Збройні Сили України та надсилає грошову допомогу щотижнево на необхідне військове обладнання та інші потреби у співпраці з БО It.troops.ua. Також, команді Anoeses вдалося зібрати кошти на машину швидкої допомоги для лікарів-влонтерів.

Anoeses було засновано у 2018 році в Україні. За період його існування, команда вже встигла попрацювати з такими зірками як Мадонна, Charli XCX та розвинути свою діяльність на міжнародному ринку, зокрема у США, створивши сильне комьюніті однодумців та прихильників альтернативних інтимних вподобань.

Починаючи з 24го лютого 2022, бренд призупинив виробництво та закрив сайт, адже постало питання безпеки команди.

«Ми попередили всіх клієнтів, що надіслати замовлення вчасно ми не зможемо, а також попросили інфлюенсерів підтримати нас інформаційно. Ми приємно здивувалися, дізнавшись, що майже всі наші західні клієнти висловили співчуття і готовність чекати замовлення стільки, скільки потрібно. Приблизно через 3 тижні після початку війни ми усвідомили, що якщо найближчим часом знову ми не запустимо виробництво, існування бренду буде під загрозою. Однак оскільки і виробництво, і офіс знаходилися у Києві, ми ухвалили рішення про релокацію. Спочатку ми розглядали як Європу, так і Західну Україну. Але через те, що більшість працівників виробництва – чоловіки, ми вирішили перевезти бізнес на західну Україну, до Івано-Франківська», – розповідає команда бренду.

Також Anoeses створив ролик, у якому показали як працює виробництво в умовах війни й розповіли свою історію. Ролик ви знайдете за посиланням тут.