Як пройшов перший в Україні Бієнале поезії «Крила Маю» на Софійській площі

Перший Бієнале Поезії «Крила Маю» 16 вересня на Софійській площі зібрав сотні людей з розвиненою здатністю до емпатії. Леді та джентльменів з усвідомленим співпереживанням до емоційного стану оточуючих, здатністю розпізнати, що вони насправді відчувають, і можливістю розділити ці неперевершені емоції с кожним.


Свої улюблені, в тому числі і авторські, твори зі сцени читали відомі поети і письменники, громадські діячі, артисти і меценати, небайдужі до майбутнього країни: український поет, драматург, сценарист Юрій Рибчинський, поет Ваня Якiмов, український письменник і бізнесмен Гарік Корогодський, співачка, продюсерка Наталія Могилевська, акторка, сценаристка, продюсерка і режисерка Даша Трегубова, бізнесмен і кінорежисер Олег Рижов, громадський діяч Кирило Воронін, журналіст, інтерв’юер, телеведучий, політик Дмитро Гордон, телеведучий, поет і автор пісень Коля Серга, український актор і хіп-хоп музикант Олександр Ярмак, партнер комунікаційної агенції Gres Todorchuk Ярослава Гресь.

Організатори поетичного вечора «Крила маю» Олег Рижов та Кирило Воронін разом із Благодійним фондом «Душа» закликали небайдужу громадськість долучитися до підтримки талановитої молоді. Олег та Кирило мають свій особистий досвід допомоги талантам, і точно знають, що любов та ніжність є потужною рушійною та об’єднавчою силою.

Вечір «Крила Маю» перетворив монолог творців на взаємний діалог. Адже культура починається з кожного. Кожен з нас є одночасно продуктом розвитку культури, творцем і її рушійною силою. Головне, що для обох сторін це процес насолоди, пізнання і розвитку.
Як відчувалося по атмосфері вечора та відгукам сотень слухачів, ця подія та цей поетичний діалог створив неймовірні емоції та продемонстрував найважливіше: поезія живе в серцях кожного та особливо жадана в динамічній сучасності.

Тому організатори вже планують наступний Поетичний вечір «Крила Маю».

За підтримки партнерів:
Montblanc, ISAIA, A Development, La Famiglia, Glenfiddich, Fiori, Tent Nova, Alight, Zinteco, Screen Pro, Creative Bureau, Благодійний Фонд ДУША.

Facebook @krylamayu
Instagram @krylamayu

Первое независимое издание о моде в Украине.