Живий одяг TG Botanical: колекція з кропиви та коноплі

Колекція TG Botanical Fall-Winter 2022 бере свій початок у землі. Дизайнерка бренду – Тетяна Чумак – використовує інноваційні технології для виготовлення біорозкладного текстилю на рослинній основі.

Для того, щоб процес виробництва був ще більш екологічним, TG Botanical фарбують тканини пігментами, отриманими з місцевої органічної сировини. До таких відноситься експериментальне фарбування коренем марени, відваром жолудів і лушпинням цибулі. Ці техніки дозволяють досягти землистої кольорової палітри, що складається з теракотових, рожевих, бузкових, коричневих і кам’яно-сірих відтінків. Кольори навмисно неоднорідні й з часом тьмянітимуть від сонячного світла та зовнішнього середовища.

Цього сезону TG Botanical використовують органічні бавовну та льон, а також доповнюють їх матеріалами з місцевих рослин та трав, таких як кропива та коноплі. Останні були використана для виготовлення 100% рослинного хутра.

Колекція складається із зручних трикотажних штанів, топів та кардиганів, тренчів, шуб з конопляного хутра та інших предметів гардеробу, які могли б замінити менш екологічні альтернативи.

Свої вироби Тетяна Чумак називає «живим одягом», який проходить довгий шлях від моменту появи перших паростків на вологому ґрунті українського поля до готової моделі у студії бренду. Дизайнерка прагне втілити цей особливий зв’язок із рідною землею в кожному створеному виробі, щоб її власник відчував себе в обіймах справжньої природи.

Колекція TG Botanical Fall-Winter 2022 була вперше представлена на міжнародній модній сцені ​​3 лютого 2022 року в рамках Copenhagen Fashion Week.