12 популярних мас-маркет брендів за інтернет-запитами

Самые популярные масс-маркет бренды

Кожен сезон бренди презентують нам нові тенденції та прочитання образів, за допомогою яких ми можемо проявити свою індивідуальність, відчути свободу і комфорт. А головне – бути у тренді сьогодні можна за прийнятними цінами. Варто лише модному будинку випустити нову колекцію і через тиждень технологи, які працюють у мас-маркет брендах вже адаптують їх під бюджетний варіант. При цьому, звичайно, змінюючи кілька деталей, щоб це не вважалося плагіатом.

Зібрали рейтинг популярних мас-маркет брендів за запитами інтернет-пошуку. Згідно даних, зареєстрованих компанією Semrush, іспанський бренд Zara очолює список – у середньому більше 33 мільйона запитів на місяць по всьому світу. За ним йде шведська марка H&M, котра декілька років тому займала лідерську позицію.


Zara

33,7 мільйонів запитів в місяць

Бренд належить іспанській текстильній імперіїї Inditex Group. Перший магазин відкрився у 1975 році, а з 1988 року бренд вийшов на міжнародний ринок. Основна ідея – дозволити покупцям придбати оcтанні тенденції за доступними цінами. Тут можна знайти все: від аксесуарів до верхнього одягу. А поєднання молодіжного стилю і класики забезпечує успіх бренду серед різних поколінь.

H&M 

26,8 мільйонів запитів в місяць

Hennes&Mauritz – шведська марка, найбільша в Європі мережа роздрібної торгівлі. Перший магазин жіночого одягу Hennes відкрився в 1947 році, а в 1968 –додалася приставка Mauritz, коли бренд зайнявся випуском чоловічого та дитячого одягу. Компанія позиціонує себе як «одяг, розрахований на молодих хлопців та дівчат, що хочуть виглядати стильно, купувати речі недорого і змінювати образи з виходом нової колекції».

ASOS

14,0 мільйонів запитів в місяць

У всьому світі відомий як інтернет-портал, де можна придбати речі останніх модних тенденцій. З 2004 року запустили виробництво одягу під власним лейблом. Лозунг бренду: «З нами легко бути собою та самовиражатися». Вони створюють речі за трьома напрямами: база, тренди і сміливі дизайнерські рішення.

Mango

10,1 мільйонів запитів в місяць

У 1984 році в Барселоні відкрився перший магазин бренду Mango, а через 10 років компанії вдалося вийти на світовий ринок. Основна характеристика бренду – різноманітність. Речі виготовлені за останніми тенденціями в різних стилістичних направленнях: повсякденному, класичному, спортивному та вечірньому. З 2014 року випускають лінію одягу Violeta by Mango для жінок plus-size.

Bershka

6,2 мільйонів запитів в місяць

Іспанський бренд, що належить Inditex Group. В основному орієнтований на молодих хлопців та дівчат, що не закінчили університет. Bershka – це повсякденний базовий, спортивний одяг, широкий вибір деніму та аксесуари. Один з найбюджетніших брендів компанії Inditex.

Reserved

5,9 мільйонів запитів в місяць

Польський бренд, заснований в 1998 році та стрімко розвивався в Центральній і Східній Європі, а пізніше розширив свою географію. Концепція бренду – розробляти одяг для жителів великого міста, що хочуть стильно та недорого одягатися. Команда дизайнерів працює над оригінальним дизайном речей в класичному, спортивному та романтичному направленнях.

Uniqlo

5,7 мільйонів запитів в місяць

Світову популярність бренд отримав після випуску колекціїї «ультралегких пуховиків». Для їх створення використані запатентовані технології, що дозволили зменшити вагу та зберегти теплоізолюючі якості. Перший магазин відкрито ще в 1949 році, але назва Uniqlo з`явилася у 80-х. Філософія бренду – стиль, довговічність і комфорт. Акцент зроблено на повсякденному одязі різних кольорів та принтів.

Stradivarius

4,8 мільйонів запитів в місяць

Бренд засновано в 1994 році в Барселоні. З 1999 року знаходиться у власності конгломерату Inditex Group. Створюють речі, орієнтуючись на жінок до 30 років. Це яскравий і недорогий одяг повсякденного стилю, виготовлений за останніми подіумними тенденціями.

GAP

3,7 мільйонів запитів в місяць

Американська марка, заснована в 1969 році. Від створення пропонували джинси Levi’s та музичні платівки. З 1991 року прийнято рішення продавати лише речі власного бренду. Одяг відрізняється стриманістю, без кричущих та екстравагантних деталей, які ідеально доповнюють повсякденний гардероб.

Massimo Dutti

3,0 мільйонів запитів в місяць

Іспанський бренд, створений в 1985 році і спеціалізувався виключно на чоловічому одязі. Після купівлі в 1991 році компанією Inditex під цим брендом почали випускатися жіночі та дитячі колекції. Для виробництва одягу використовуються переважно натуральні тканини. Дизайн базується на зручності та універсальності, міський стиль з елементами класики. 

COS

1,7 мільйонів запитів в місяць

Назва розшифровується як Collection of Style. Бренд заснований у 2007 році, знаходиться у власності конгломерату H&M. На відміну від бренду H&M не копіює колекції pret-a-porte, а представляє покупцям своє бачення моди. Одяг COS характеризується приглушеними нейтральними кольорами, класикою та мінімалізмом. Позиція бренду – прагнення створювати речі, котрі хочеться носити роками, а не змінювати кожного сезону.

&Other Stories

1,2 мільйонів запитів в місяць

Бренд входить в H&M Group і створений у 2010 році. Ательє з пошиву одягу зосереджені в трьох містах: Стокгольм, Париж, Лос-Анжелес. Позиціонують себе як бренд, в якому можна придбати все для створення капсульного гардеробу. &Other Stories – це речі з оригінальними деталями, відмінної якості за демократичною ціною