All In: весняний Clipse beauty box

CLIPSE BEAUTY BOX повертається – інфлюенсерка та благодійниця Алла Барановська презентує весняну селекцію головних косметичних знахідок. Цього сезону беззаперечним вибором для боксу став м’ятно-зелений колір – символ природи, надії та нового життя, який зберігається всередині разом із найкращими косметичними засобами від Givenchy, Kerastase, Nashi Argan, Elemis, Valmont та інших світових брендів.

Засоби для обличчя, волосся, тіла та незамінні б’юті-аксесуари без сумнівів стануть фаворитами кожної. Парфумерний гардероб прикрасять аромати від Givenchy:  трояндово-фруктовий Irresistible Rose Velvet для неї та деревний Gentleman Society для нього. Повноцінний догляд за волоссям — від шампуню до термозахисту — забезпечить Kerastase, найкращий помічник для власниць будь-якого типу волосся. Магію засобів для обличчя можна створювати для себе разом із масками від Rare Paris та Valmont, а закривати важливі потреби шкіри — з Elemis. У CLIPSE BEAUTY BOX зібрано понад 20 ефективних продуктів, придбати які можна з економією до -70%.   

«Торішні бокси незалежності та незламності стали важливою підтримкою жінок у багатьох сенсах. Тому не було ні секунди сумнівів, чи продовжувати традицію. Кожен сезон вирізняється особливими CLIPSE BEAUTY BOX, цієї весни він продовжує традицію яскравих кольорів та, як завжди, тішить продуманим наповненням», — ділиться засновниця проєкту Алла Барановська.