Аскетичний догляд за собою: чим користується Алан Бадоєв

Добре підібраний б’юті-догляд має відповідати таким факторам: бути зручним, індивідуальним та збігатися з ритмом життя. Сервіс FABO працює над тим, щоб догляд за собою став улюбленою частиною дня, яку кожен може зручно підлаштувати під себе. Ми дізналися, який догляд обирає адепт сервісу — Алан Бадоев і чому.


Засоби в арсеналі Алана Бадоєва

Так, у догляді Алана Бадоєва присутній ензимний очищуючий гель для вмивання від DCL; відлущуючий тонік Cosmedix та фаворит багатьох любителів Medik8 – тонік Press&Glow. Для зволоження режисер використовує крем для чоловіків від Dr. Barbara Sturm та інтенсивний зволожуючий крем Dermalogica. Для додаткового догляду Алан Бадоєв обрав маску Natura Bisse з вітаміном С. На сторінці Алана в розділі Амбасадори вказані особливості та потреби його шкіри, для більшого розуміння того, чому саме такі продукти було підібрано для рутини режисера.

Варто зазначити, що кожен засіб у догляді режисера – це вивірена робота з консультантами FABO, які, спираючись на побажання чоловіка, склали підбірку засобів, які підійдуть для його щоденної рутини найкраще. Подібний сервіс є першим в житті Бадоєва, то ж більшість засобів він тестує, а враженнями поділіться у своїй анкеті на FABO. 

Яка різниця між чоловічим та жіночим доглядом?

Відомий кліпмейкер є адептом аскетичного догляду за собою, який вподобають як чоловіки, так й жінки. Такий догляд полягає у використанні обмеженої кількості засобів, які гарантують якісний ефект та займають мінімум часу для використання. 

Дотримуєтесь ви мінімалістичного догляду чи любите влаштовувати собі справжні домашні СПА, чоловічий догляд складається з тих самих кроків, що й жіночий: очищення, тонізація, зволоження. Єдина різниця в інтенсивності дії засобів, оскільки шкіра в чоловіків грубша за жіночу та підпорядковується іншим гормональним змінам в організмі, косметичні засоби мають відповідний склад, який в окремих продуктах розрахований під особливості шкіри тої чи іншої статі. Проте на сучасному б’юті-ринку більшість засобів для догляду – унісекс. 

FABO – онлайн-проєкт у сфері догляду в Україні, що слугує прикладом того, як поєднати в одному місці магазин б’юті-продуктів, корисну та важливу інформацію про складові частини кожного засобу, цікаві статті на тему догляду за собою та досвід турботи про себе відомих людей. Для того, щоб надихнути користувачів на створення власного ритуалу краси, на сайті розроблений розділ з амбасадорами, де відомі українки діляться власними секретами догляду, звичками та улюбленими засобами. Чоловічий догляд теж в центрі уваги FABO, а першим своїми секретами поділився український режисер, сценарист та кліпмейкер Алан Бадоєв.