Back to school: naїvecore образи від ALICE K


Український бренд ALICE K презентує новий дроп, що втілює легкість і наївність перших днів шкільного року – повернення до життя, сповненого очікувань, емоцій та (куди ж без неї) драми. Бренд зібрав всі свої carry-over айтеми й подивився на них через призму осінньої меланхолії.

Кожен образ з нового кампейну створений, щоб хвилювати й захоплювати – так само як перше вересня викликає хвилю переживань не тільки в школярів, а й в тих, хто вже давно переріс підлітковий вік. Від ніжних пастельних тонів до грайливих комбінацій речей, кожна деталь нової зйомки Back to School випромінює ауру нового початку.
Бренд пропонує різні формули луків, включаючи уніформу на кожен день — чорні штани та легку майку з акцентним лого чи сатинові брюки у молочному кольорі поєднані з корсетом з ручною вишивкою. Для прохолодних днів до образу можна додати довгі рукави. Мастхев сезону осінь-зима 2023 – біла сорочка у зйомці комбінується з легкими шортами у піжамному стилі. А новий скорт Venera у чорному кольорі та чорна сорочка ідеально підійде для вечірніх посиденьок з подругами. Наївності образу додають гольфи з візерунками та масивна вінтажна моносережка.


ALICE K — київський бренд, заснований креативною директоркою Алісою Кукуняк. ДНК бренду базується на концепції Extra Basics, сміливому поєднанні яскравих екстраординарних речей із основами градеробу. Що б це не було – світшот, який носять із мініспідницею або мереживна сукня поверх футболки, головна мета — святкувати життя, молодість і свободу. Бренд випускає чотири сезонні колекції на рік, доповнюючи їх різними на невеликих місцевих фабриках у Києві.