Beach bliss: літня колекція купальників Fox Lingerie

Fox Lingerie презентував нову колекцію купальників, натхненну природними фактурами та мотивами. У пошуках нового візуального вираження бренд прийшов до комфортного для себе міксу сексуальності та комфорту, які і втілив у новій лінійці. 

Цього літа Fox Lingerie  пропонує зосередитися на стриманих кольорах. Чорному, що схожий на піщані пляжі Ісландії. Зеленому, що схожий не на яскраве пальмове листя, а на відтінок спіненої води. Сірий, що нагадує скелі, які подібно до самої тканини виблискують на сонці.  А хвилі, що розтинають берег, втілилися у вирізах та зав’язках, які теж можуть бути асиметричними чи спокійними, як море під час відпливу. 

Для прихильниць класичного бікіні та рівномірної засмаги бренд підготував модель у сяйливому нефритовому кольорі. У двох версіях представлений купальник бандо: з перетинкою-вирізом і металевим напівкільцем на топі та плавках. Універсальністю виділяється й модель халтер із закритою лінією декольте та бретелями, зафіксованими на шиї.    

«Не важливо, де ви опинитеся цього літа у купальнику Fox lingerie: біля басейну, океану десь на берегах Португалії чи в заміському комплексі відпочинку. Адже всім відомо, що людина прикрашає місце, а не навпаки. У новій колекції кожен купальник доповнить будь-яку жіночу фігуру та створить особливий настрій незалежно від обставин, місця перебування чи погоди», – розповіла засновниця бренду Юліана Гензель.

Замовити купальники можна на сайті Fox lingerie або на сторінці в Instagram.