Beauty despite war: квіткова колаборація Sleeper та художниці Litivka

Український талант на ім’я Litovka об’єдналась з українським брендом одягу Sleeper для створення рекламної кампанії. Художниця вміє переосмислювати сучасну моду і створювати взуття з квітів, фруктів, овочів та інших несподіваних знахідок, таких як льодяники, медичні маски та шкаралупи каштанів. Саме це вона зробила саме для мрійливих образів колекції.

Завдяки кампанії Sleeper Litovka спробувала створити безпечні та красиві підбори. Для цього були потрібні качани фіолетової капусти, польові квіти, збиті вершки та інші несподівані штрихи. Дівчина створює взуття, що нагадує славнозвісні моделі – туфлі Jimmy Choo чи Maison Margiela. 

«Нехай це буде дивний інший кращий світ, як сказав китайський філософ Чжуан-цзи, де ти – безтурботний, чудовий метелик, який мріє бути тобою», – сказала Litovka.

Художниця вже встигла співпрацювати  з Balenciaga та Off-White. До речі, це вона створила туфлі з пакетів BMW та фольги для LANstudios.

Придбати роботи Litovka – наразі неможливо. Художниця створює тільки те, що  подобається, за умови, що вона натхненна пропозицією.