Forte et tendre: Marsego представили колаборацію з Анною Андрес

Marsego не зупиняється та підкорює нові вершини: цього разу український бренд оголосив про колекцію, створену разом з відомою моделлю Анною Андрес. Колекція отримала назву Forte et tendre, що в перекладі означає сильна й ніжна. Саме такою, на думку авторок, є сучасна жінка. 
«Marsego переживає період значної трансформації – бренд росте та виходить на нові рівні. Все, що ми робимо, ми робимо для жінок. Тому нам дуже важливо правильно транслювати наші цінності та образи. Коли виникла ідея сумісної колаборації з Анею – сумнівів не було. Адже вона уособлює в собі жінку Marsego: витончену та тендітну, з сильною особистістю та елегантну”, – говорить дизайнерка Marsego Марина Морозова. 

Колекція вийшла на стику позачасової класики та французької чуттєвості. Сірий жакет, біла й чорна блузи ніколи не втрачають актуальності, мінімалістичні лонгсліви, трикотажна сукня у горизонтальну смужку та светр із брошкою з ініціалами Анни Андрес, доповнять будь-який базовий образ. Родзинкою колекції можна назвати шкіряний тренч у глибокому синьому та бордовому кольорах — саме та річ, яка межує між класикою та сучасним кежуалом. Атласний костюм з калами за бажання можна адаптувати з категорії домашнього одягу до повсякденного, а також доповнити аксесуарами — хусткою та твілі.    

“У нас вийшов успішний тандем з Marsego. Попри те, що Марина знаходилась в Україні, а я — у Франції, ми добре зрозуміли одна одну і відчули цю колекцію однаково. Завдяки цій синергії нам вдалось лише в одній колекції створити практично повний базовий гардероб. Все, що необхідно сучасній жінці на будь-який випадок”, — поділилась Анна Андрес. Речі з колаборації доступні з 18 жовтня в флагманському київському магазині бренду за адресою Велика Васильківська, 29. До кінця місяця колекція поступить в інші магазини Marsego у Києві, Львові та Рівному.