Фото NAMU потрапило до книги Accidentally Wes Anderson

Світлина холу Національного художнього музею України потрапила до книги Accidentally Wes Anderson, де представлені 200 найцікавіших місць з усього світу. Фото зробила мандрівниця Даша Лук’янова.


Прикрасити свою інстаграм-стрічку знімком у стилі #AccidentallyWesAnderson може кожен з вас! NAMU пропонують зняти фото у найінстаграмнішій локації України. Це зможуть зробити у суботу 22 травня з 11:00 до 15:30 всі охочі, а також учасники екскурсій в рамках «Ночі музеїв».

У березні 2019 року Національний художній музей України представив новий дизайн вестибюля. Архітектори перебудували хол: прибрали дерев’яні перегородки та додали сучасні меблі глибокого синього кольору так, щоб зробити акцент на білих колонах.

До речі, при розробці дизайну меблів натхненням послужив початковий інтер’єр музею, спроєктований архітектором Павлом Голландським. Мармурова підлога і сходи на другий поверх також відреставрували.

Accidentally Wes Anderson

Загалом книга Accidentally Wes Anderson зібрала 200 локацій: знімки пейзажів, інтер’єрів та будівель, які підходять стилістиці режисера. Андерсон сам написав передмову до видання. Ціна книги – близько 23 доларів (650 гривень).

Інстаграм-спільнота Accidentally Wes Anderson наразі має 1,4 мільйона підписників та об’єднує фотографів, що роблять знімки в стилі фільмів Веса Андерсона в різних куточках світу. Це всесвітньо відомий режисер з унікальним візуальним стилем. Андерсон найбільш відомий стрічкою «Готель „Ґранд Будапешт“» (2014).