Як це було: благодійний івент із гончарства

У Каліфорнії провели майстер-клас із гончарства для допомоги Україні

Ностальгія за домом навіть за тисячі кілометрів спонукає повертатися до власного коріння, пригадувати та відроджувати рідні серцю традиції й показувати їх світу. Анна Носок, впливовиця , маркетинг та бізнес-консультантка родом із Харкова, з думками про унікальні традиції та багату українську історію зібрала землячок у Каліфорнії на благодійному івенті з гончарства. Провела майстер-клас керамістка Ганна Демидова. 

Це ремесло здавна було поширене на українських землях, а особливого розквіту досягло ще в епоху трипільської культури. Кожен регіон вирізнявся особливими формами посуду чи глечиків, візерунки теж всюди особливі та унікальні — рослинні орнаменти, геометричні, тварині, сцени побуту. 

Дизайнерка Олена Бурба, модель Аріна Любітелева, інфлюенсерка Олександра Шульгіна та інші гості власними руками створили глиняний посуд та нанесли наближені до традиційних рослинні орнаменти, а також символи України. На майстер-класі із гончарства гості заново познайомились з українською культурою та традиціями, дізнались, наскільки різноманітне гончарство в різних регіонах та переконались, наскільки це нелегке ремесло. 

Вироби можна буде придбати на аукціоні на сайті, а всі кошти підуть у «Фонд Маша» на допомогу українським дітям-переселенцям, які постраждали від війни.