Красота допомогає: благодійний CLIPSE BEAUTY BOX

Щосезону інфлюенсера та власниця салонів краси Алла Барановська презентувала CLIPSE BEAUTY BOX. Кожна серія боксів мала на меті особливу місію, а сам проєкт був створений, щоб зібрати в одному місці найкращу косметику. Проєкт CLIPSE BEAUTY BOX перераховував кошти на благодійність, підтримував жінок і дітей. Так було до 24 лютого і так буде завжди. 

В Україні війна, пріоритети й цінності змінились, ми згуртувались задля країни, армії, людей, тому не припиняємо допомагати всіма можливими способами. Бокси «Beauty & Independence» створені з благодійною метою та щоб нагадати: попри всі випробування ми маємо залишатися сильними та незалежними.

Коли ви купуєте один CLIPSE BEAUTY BOX, одна українка отримує повноцінний гігієнічний набір з усім необхідним. Чимало жінок тимчасово виїхали з дому та втратили можливість придбати для себе найнеобхідніші елементи догляду. 

«Я вдячна кожній, хто підтримає команду своїм замовленням, хто допоможе нам зібрати набори й передати у центри переселенців. Впевнена, це свого роду терапія. Пам’ятайте, українки особливі. Я пишаюся кожною з вас!», – ділиться Алла Барановська. 

Усі набори, зібрані на отримані кошти з продажів CLIPSE BEAUTY BOX, передадуть в громадську організацію «Марш Жінок». Вони направлять їх в міста з найскладнішою гуманітарною ситуацією та допоможуть найвразливішим категоріям.