Любляче серце: пресофіцерка ЗСУ Маргарита Рівчаченко для ініціативи Vladiyan Royal

Український бренд весільних суконь Vladiyan Royal анонсував продовження благодійного проєкту “Любляче серце” у своєму instagram. В рамках проєкту, українські наречені, які чекають повернення своїх коханих з війни або й самі є військовими, діляться своїми історіями кохання.

Vladiyan Royal оберуть одну з історій й подарують дівчині за відвертість сукню з нової колекції YOUR TENDERNESS. Допомагатиме бренду у виборі переможниці пресофіцерка ЗСУ Маргарита Рівчаченко, яка взяла участь у зйомці кампейну для проєкту для привернення уваги до ініціативи. 

Благодійний проєкт “Любляче серце” – ініціатива бренду весільних суконь Vladiyan Royal. Його створено восени 2022 року в знак підтримки українських жінок, які чекають на повернення своїх коханих з фронту або й самі є військовими. Проєкт покликаний надихати нести кохання крізь усі виклики та випробування. 

Для підтримки проєкту бренд об’єднується з відомими українками, які мають, що сказати. Першою учасницею кампейну, який був представлений в жовтні 2022 року, стала співачка TAYANNA. Зараз бренд створив надихаючу зйомку з дівчиною, яка знає, що таке кохання та війна, й продовжує відстоювати честь України з початку повномасштабного вторгнення. Так, до проєкту долучилася Маргарита Рівчаченко, пресофіцерка ЗСУ. 

“Участь у проєкті для мене особлива, адже дуже хочеться, щоб кожна дівчина, яка так само як і я, чекає на повернення свого коханого з війни або й сама є військовою, отримала можливість бути щасливою”, — ділиться Маргарита. 

«Цей проєкт – це ще одна можливість для мене віддячити та підтримати українських жінок, які є світлом, оберегом, тилом та підтримкою для своїх чоловіків. Я справді щиро захоплююсь цими Люблячими Серцями, які не полишають надії й хочу їм подарувати сукню, про яку мріє кожна наречена. Адже в наші сукні ми також вкладаємо щирі сенси: символ оберега, кохання всього життя, символ, а згодом пам’ять про важливий крок – створення нової сім’ї», – ділиться Людмила Владіян, дизайнерка бренду Vladiyan Royal

Протягом місяця, до 28 липня, українські наречені, які чекають повернення своїх коханих з війни або самі є військовими, можуть ділитися історіями свого кохання та вже 1 серпня буде визначено переможницю. Vladiyan Royal запрошують ділитися історіями в діректі або відправляти листи на пошту pr.vladiyan@gmail.com