Світло подолає темряву: прикраси SOVA X «Мавка. Лісова пісня»

Ювелірний бренд SOVA в колаборації з українським анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» створив колекцію ювелірних прикрас, натхненну історією прадавнього Магічного Лісу. В лінійці представлені моносережки, кафи, каблучки, підвіс, кольє-трансформери та браслети, що виконані у білому та жовтому золоті.


Головна ідея анімаційного фільму — «Світло подолає темряву» — ідеально відображає головну особливість колекції. Кожна прикраса оздоблена фантазійною смарагдовою емаллю, яка здатна в прямому сенсі розсіяти пітьму, адже світиться в темряві. Бренд SOVA вперше використав цю техніку, щоб надати колаборації магічного звучання та відобразити історію чарівного Лісу.

Всесвіт Мавки багатий на потаємні сенси, де кожен елемент детально продуманий. Орнаменти та символи – важлива складова української історії. У фільмі вони зображені на деревах, каменях, на героях і їхньому одязі. Один з таких символів – орнамент у вигляді спіралі, що уособлює циклічність часу та зміни. У колаборації втілені флористичні мотиви з рухливими елементами, які перегукуються з рослинами Магічного Лісу і колихаються від «мови вітру». Деталі у вигляді листочків відтворені як в прикрасах, так і на застібках.

Оформити передзамовлення на прикраси можна на сайті та в магазинах SOVA з 2 березня. Серед клієнтів, які оформлять передзамовлення, 20 березня буде розіграно подарунковий сертифікат SOVA на суму 10 000 гривень. Придбати прикраси колаборації SOVA x «Мавка. Лісова пісня» в магазинах SOVA можна буде вже 20 березня.