«Незалежна»: колаборація Guzema Jewelry х Gunia Project, присвячена сучасним українкам

Сьогодні, 12 серпня, ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry та бренд виняткових речей Gunia Project презентують колекцію «Незалежна». Випуск релізу у місяць, коли наша країна святкує 30-ту річницю незалежності, не є випадковим.


Засновниці брендів Gunia Project (Наталя Каменська та Марія Гаврилюк) та Guzema Fine Jewelry (Валерія Гузема) опікуються розвитком культури сестринства. Дизайнерки мріють бачити жінок України вільними та сильними, спроможними видобувати свою собисту та громадську свободу.

Впізнаваним елементом спільної колекції Guzema Jewelry х Gunia Project стала квітка, знайдена на рушниках із різних куточків України ХІХ та ХХ століть. Спрощені візерунки стали основою для головних дизайнерських елементів. Лаконічність форми підкреслює символічне навантаження колекції, яка є сучасною інтерпретацією традиційної української культури.

«Gunia Project — єдиний український бренд, що створює широку лінійку продукції — від кераміки тагутного скла до текстильних виробів. Всі вони асоціюються з нашою айдентикою, — коментує співпрацю засновниця та креативна директорка Guzema Fine Jewelry Валерія Гузема. — Колекція вийшла чистою та змістовною».

Ювелірна колекція із жовтого золота доповнена рожевим опалом та бірюзою. В асортименті є каблучка та чокер, дизайн яких побудований на мотиві перехресних стежок, кольє з тонких ланцюжків, а також квіткові орнаментальні й мінімалістичні сережки та кафи, які можна придбати в будь-якій комплектації — парою або як моноприкрасу.

Браслети-фенечки укомплектовані впізнаваною деталлю з гравіруванням «Незалежна». Колекцію доповнюють спеціалітети Gunia Project: шовкова хустка з квітковим орнаментом та свічка з новим ароматом.


Рекламну кампанію «Незалежної» знімали стилістка Наталя Осадча та фотограф Стефан Лісовський.

Натхненням для візуальної презентації колекції став образ співачки Квітки Цісик.

«Це приклад свідомого, набутого патріотизму людини, яка інтегрована в глобальний контекст, але цінує своє коріння»,— коментує Наталя.

Квітка Цісик народилася в Нью-Йорку, в родині львівської інтелігенції, і патріотичне виховання отримала в українській скаутській організації «Пласт». Альбоми всесвітньо відомої співачки «Квітка» і «Два кольори», в 1990 році номіновані на премію «Греммі» в категорії «Сучасний фольк» значно підсилили присутність України у світовому культурному полі.