Офіційно в Україні: іспанський дерматологічний бренд Sensilis

Заснований в Іспанії в 1972 році, Sensilis підходить для тих, хто не хоче йти на компроміс в догляді pro-age. Жінки з чутливою та сенсибілізованою шкірою завдяки бренду мають можливість не лише лікувати її та бачити результат, але й не відмовляти собі в чуттєвих відчуттях у процесі.

За назвою Sensilis стоїть ціла філософія. Жінки з чутливою та сенсибілізованою шкірою завдяки бренду мають можливість не лише лікувати її та бачити результат, але й не відмовляти собі в чуттєвих відчуттях у процесі.  Sensilis пропагує наукову чесність: ефективність кожного продукту доведена клінічними дослідженнями. Косметика бренду працює з куперозом, розацеа, пігментацією, саморегулює, зволожує та повертає шкірі пружність. Серед бестселерів Sensilis – крем ETERNALIST A.G.E. з ретинолом, важливим компонентом антивікових засобів, також незамінний при лікуванні проблемної шкіри з висипами чи почервоніннями. За важливий протягом усього року захист від сонця у Sensilis відповідає денний крем SUPREME з SPF15. 

Заспокійливий крем-сорбет UPGRADE [AR] – унікальний засіб терапії розацеа, що діє не на наслідок, а на саму причину захворювання. Екстракт червоного рису, сої, гінко білоба допомагають заспокоїти почервоніння за 30 хвилин і зменшують зморшки на 43% за місяць. Ще один незамінний засіб при розацеа, куперозі та вікових змінах – антиагітаційна відновлювальна сироватка Eternalist A.G.E. Serum Al. З турботою про різні типи шкіри бренд створив декілька лінійок: D-PIGMENT, UPGRADE, FACIAL HYGIENE, ETERNALIST A.G.E, PHOTOCORRECTION, HYDRA ESSENCE.

За назвою Sensilis стоїть ціла філософія. Жінки з чутливою та сенсибілізованою шкірою завдяки бренду мають можливість не лише лікувати її та бачити результат, але й не відмовляти собі в чуттєвих відчуттях у процесі. Ніжні текстури, аромати, стильний та практичний дизайн додають до щоденної рутини та лікування бажаного комфорту.

Виробництво в Іспанії ставить за мету створити високоефективні засоби без негативного впливу на навколишнє середовище. 99% продуктів не містять інгредієнтів тваринного походження та не тестуються на тваринах, замість цього надають перевагу альтернативним методам. Усі продукти біорозкладні та не залишають слідів у навколишньому середовищі, а в пакуванні мінімізований пластик завдяки використанню скла, яке на 100% придатне для вторинного перероблення.

Ближче познайомитися з асортиментом та придбати засоби Sensilis можна на офіційному сайті чи в Instagram.