«Ой у лузі червона калина»: нова моносережка Bevza

Український бренд Bevza випустив моносережку у вигляді китиці калини. Надихнула на створення прикраси дизайнерку Світлану Бевзу пісня «Ой у лузі червона калина» – гімн Українських січових стрільців. Виріб із латуні та коралових «ягід» вперше було представлено на Тижні моди в Нью-Йорку, за 10 днів до повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Як зізнається Світлана Бевза, з калиною в неї пов’язані найтепліші спогади з дитинства. «Моя бабуся давала її кожен раз, коли в мене була застуда. Крім того, я з дитинства пам’ятаю, як гарно виглядала калина взимку, коли випадав сніг. Ніякого листя, просто дерево з червоними ягодами».

Це не  перший випадок, коли дизайнерка використовує традиційні рослинні мотиви у своїх виробах. Одним із найвпізнаваніших предметів колекцій Bevza став пшеничний колосок в сережках та кольє.

«Мода – це найкращий та найкрасивіший спосіб заявити, що Україна була і є окремою країною», – говорить дизайнерка. «Я не витрачаю багато часу на роздуми, як реалізувати натхнення в колекції, тому що це так природно, я бачу це кожен день».

Придбати сережку можна на офіційному сайті Bevza, а частину коштів з продажу перераховуються на потреби української армії.