Оn Air: LITKOVSKA осінь-зима 23/24

Український бренд LITKOVSKA представив осінньо-зимову колекцію On Air в історичних залах кінотеатру Le Grand Rex в Парижі. Дизайнерка Лілія Літковська запрошує у нову естетичну реальність, де повсякденний одяг підкреслює внутрішню красу особистості.


Ідея презентувати колекцію в одному з найбільш відомих кінотеатрів світу нагадує, що сучасна людина постійно знаходиться «у світлі софітів». Колекція On Air досліджує світ камер, дзеркал та безкінечної уваги, що змінює людину і змушує одягати соціальні маски.

Зіткнувшись з жахами повномасштабної війни, яка триває вже більше року, українці втратили бажання бути чи здаватись не тими, ким вони є. Тому соціальні маски було скинуто. Натомість, бренд звернувся до щирості, яка допомагає вижити і підтримати одне одного під час фізичних і емоційних випробувань. 

LITKOVSKA шанує непохитність, прямолінійну відвертість та бажання стояти на своєму до останнього подиху. У колекції On Air Лілія Літковська шукає способи відтворити елегантність класичної моди у щирій та зворушливій формі – індустріальний шик, що демонструє людину саме такою, якою вона є.

Колекцію дизайнерка доповнила делікатними аксесуарами та прикрасами у формі коника – відсилка до пастухів Карпатських гір та їхньої традиції ліпити фігурки коників із сиру як подарунки-обереги для дітей та родини. Сила спільноти, майстерність народних художників та традиції піклування про близьких, притаманні українцям – важлива тема для бренду та джерело натхнення. Таким чином LITKOVSKA прагне створювати власні символічні «обереги», виражаючи турботу і вдячність поціновувачам бренду.