Осінні відчуття: нова колекція Rikky Hype

Бренд одягу та білизни Rikky Hype презентує нову колекцію, сфокусовану на відчуттях, які викликає осінь. До дропу, крім традиційних спорт-шик моделей, увійшла базова лінійка: вкорочена куртка-оверсайз, светри, штани, сорочки, лонги та навіть максі та мініспідниці.

Спортивну лінійку також поповнено бавовняними костюмами й комплектами з плащової тканини. Всі речі замислювались з метою міксування між собою і створення багатошарових, а головне – теплих та зручних образів. Особливу увагу команда приділила кольорам і текстурам: це переважно світлі та ніжні відтінки, що дарують відчуття спокою та м’якості. Щоб впоратись з прохолодною порою, до колекції було додано речі з флісового матеріалу, бавовни та навіть окремі одиниці з начосом. 

В лінійці наявна яскрава модель пуховика – вкорочена куртка оверсайз силуету на затяжці. Високий комір та манжети на рукавах забезпечують речі якісний захист від вітру. Виріб створений у різних розмірах та для покупців різного віку – це підкреслено у зйомці колекції. Річ підходить для носіння в осінньо-зимовий період і пристосована до будь-яких погодних умов – від вітру до снігу.

Команда невпинно працює над покращенням якості виробів, а також над створенням робочих місць. “Ми постійно збільшуємо парк швейних машин, наймаємо більше технологів та конструкторів, щоб більш детально та якісно пропрацьовувати кожну деталь, і підтверджувати статус взірця якості на ринку”, – стверджують засновники.