Pink Floyd представив трек, присвячений Україні

Британський рок-гурт Pink Floyd випустив новий трек Hey Hey Rise Up в підтримку народу України. В композиції використано вокал Андрія Хливнюка – гімн січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», записаний солістом Бумбокса в перші дні війни на Софійській площі. Учасники ж Pink Floyd супроводжують спів інструментальною музикою.

На обкладинці до треку зображено соняшник, створений кубинським художником Йосаном Леоном. Зображення являється прямою відсилкою до жінки, яка закликала російських солдат носити насіння в кишенях, щоб коли вони померли, на цьому місці виросли соняшники. Крім треку гурт представив відеокліп, створений режисером Метом Уайткроссом. Ролик демонструє кадри війни в Україні.

Вокаліст та гітарист Pink Floyd Девід Гілмор зазначає, що всі виручені кошти будуть спрямовані на гуманітарну допомогу українцям. «Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування від цього мерзенного акту вторгнення в незалежну, мирну демократичну країну та вбивство її народу однією з найбільших світових держав. Я сподіваюся, що трек отримає широку підтримку та розголос. Ми хочемо зібрати кошти та моральний дух. Ми хочемо продемонструвати нашу підтримку Україні і тим самим показати, що більшість світу вважає абсолютно неправильним для наддержави вторгатися в незалежну демократичну країну, якою стала Україна».