Епоха романтизму та стрітстайл: нова колекція ALICE K

Український бренд ALICE K представив весняно-літню колекцію Step into the world of romance and make it own. Нова лінійка поєднала у собі м’якість періоду романтизму та сміливість сучасного вуличного одягу.


До колекції увійшли футболки з принтами, довга сукня з відкритими плечима, бомбер з вишивкою, широкі джинси, подовжені накидки з воланами. Нетиповим для колекції стало створення принтів для футболок, що базується на поєднанні романтики і сучасного стрітстайлу. Фрази Don`t be a dick та Female genius були поєднані з купідоном та кроликом і бантом.

Особлива увага при створенні речей приділялася підбору напівпрозорих тканин, мережива та сатину, а для створення брюк і лонгсліву використовувалися паєтки. Акцентим кольором залишився ніжно-рожевий – основа бренду ALICE K. Його поєднано із сірим, білим, блакитним та молочним кольорами.

Також в колекції Весна-Літо 2023 бренд розширив асортимент та включив до неї аксесуари – плетену сумку з паєтками і брендовану пляшку. Проте, ключовими серед аксесуарів стали сережки і намиста з бісеру, металу, перлин і скла, створені у колаборації з брендом прикрас ручної роботи VDBLSK. 

Придбати колекцію можна на сайті ALICE K.