Приміряти нову колекцію FINCH може кожен користувач Instagram завдяки AR-технології

Український бренд одягу FINCH поєднав мистецтво та технології у проєкті FINCH ART SHOW. Спільно з командою з 12 сучасних митців український бренд дизайнерського одягу FINCH створив нову колекцію. Серед митців проєкту #finchARTshow, зокрема – відомі на весь світ Влада Ралко, Володимир Будніков, Маріанна Холленштайн.


Студія FFFACE.ME перетворила всі образи колекції на AR-фільтри для Instagram, тож «приміряти» модні луки на себе вже може кожен охочий – достатньо мати смартфон та акаунт в соцмережі.

Це перший в історії модний показ, що інтегрує глядача безпосередньо у модне шоу та дозволяє кожному побачити себе крізь камеру смартфона у речах з нової колекції українського бренду FINCH.

Кожен образ нової колекції #finchARTshow – результат колаборації модного бренду з сучасним митцем. 12 повних луків з одним або кількома принтованими елементами дизайнери FINCH створили разом з командою художників різних стилей та технік, з України, Швейцарії та Японії. 

Бренд самостійно обрав 11-ма співавторів нової колекції. Ними стали Володимир Будніков, Влада Ралко, Катя Бучацька, Дарія Кузьмич, Юрій Денисенков, Юлія Бєляєва, Нікіта Власов, Мітя Фенечкін, Нана Бякова (всі — Україна), Маріанна Холленштайн (Швейцарія), Такахіко Ісії (Японія). 12-ту мисткиню команди FINCH ART SHOW, Поліну Бойчук, обрала аудиторія шляхом голосування в Instagram.

«Коли у лютому 2020 ми провели перший AR-показ колекції, яку було повністю оцифровано та переміщено у 3D в Insta-фільтри, практично ніхто не розумів, що це і навіщо нам такі надважкі проєкти. Також було важко оцінити речі без фізичного контакту з ними, деякі з гостей не знали, що колекція реально існувала і була доступна для купівлі, хоча ми на цьому наголошували скрізь, коротше було складно входити в цю бурхливу річку інновацій», – дизайнерка FINCH Катерина Бякова.

FFFACE.ME — українська студія, що створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проекти з доповненою реальністю, перетворили відеозаписи дефіле моделей в 12-ти образах нової колекції бренду FINCH на 12 фільтрів доповненої реальності для Instagram. AR-фільтри інтегрують глядача безпосередньо у модне шоу та дозволяють кожному побачити себе крізь камеру смартфона у речах з нової колекції FINCH одразу після її презентації.

Фільтри, створені в рамках #finchARTshow, залишаться у відкритому доступі в бібліотеці Instagram навіть після завершення активної фази проєкту. Безкоштовно скористатися будь-яким з них завжди зможе кожен охочий, незалежно від свого місцезнаходження чи кількості попередніх активацій фільтра.

Протестувати 12 AR-фільтрів можна у вкладці «Фільтри» в профілі FINCH. Публікуйте в stories образ, який сподобався найбільше та тегайте @finch_wear та @ffface.me.