Робота художниці Маші Реви відкриває BEVZA NFT-ініціативу


Український бренд BEVZA представляє безпрецедентну NFT-ініціативу, націлену на розширення можливостей українських митців і підвищення впізнаваності локальної сучасної артсцени у світі.


Стрімке розповсюдження явища NFT та його помітний вплив на світ мистецтва сьогодні потребує особливих дій і негайних реакцій з боку представників креативних професій.

«Я щиро вірю, що в нашій країні є багато талантів – художників, скульпторів, фотографів, які потребують представлення у світі. Вони абсолютно точно заслуговують на увагу міжнародної артспільноти й на такий самий рівень ліквідності, як і їх колеги з інших країн. А NFT – це інноваційний спосіб зробити їх впізнаваними й сприяти можливості підвищення цін на їх роботи», – говорить креативна директорка бренду Світлана Бевза, яка виступає кураторкою проєкту. 

У рамках проєкту Світлана Бевза періодично обиратиме роботи з колекції художника та анонсуватиме їх у медіа та соціальних мережах бренду BEVZA.

Юридичну і технічну підтримку здійснює Eterna Law – провідна європейська юридична фірма, яка обслуговує міжнародних клієнтів з усіх юридичних питань, включаючи криптовалюти і цифрові активи, фінансові технології та електронну комерцію, технології розподіленої бухгалтерської книги і смартконтракти, ICO і ITO, а також інтернет і цифрові медіа.

Для старту NFT-ініціативи Світлана обрала Машу Реву, одну з найпомітніших представників артсцени зі своїм унікальним і впізнаваним стилем.

Жінка і море
Мій перший NFT на аукціоні @bevza під час Тижня моди в Нью-Йорку @mashareva

Маша Рева вже брала участь у гучних проєктах у сфері моди і мистецтва, включаючи зйомку для книги бренду Jacquemus ‘Marseille Je T’aime’, декорації для показу Rodebjer і принти для бренду Rachel Comey. Попри те, що про роботи художниці писала авторитетна світова преса, бренд BEVZA прагне звернути ще більше уваги міжнародних галеристів, аукціонів і колекціонерів до діяльності Маші Реви.

“Для мене участь у цьому проєкті – перший досвід такого роду і одночасно експеримент. Хоча я прихильник особистого контакту між глядачами і моїми роботами, думаю, NFT — це ефективний механізм популяризації мистецтва і зокрема українського мистецтва. Мені би хотілося, щоб у майбутньому роботи українських художників частіше купували колекціонери”, – говорить Маша Рева. 

Перший лот буде доступний на аукціоні до 23:55 за київським часом 15-го вересня. 

NFT (Non-fungible token або невзаємозамінний токен) – це унікальний вид активу чи товару в цифровому вигляді. NFT-токен – це файл, який посвідчує право власності на певний товар, який існує винятково в інтернеті. Наприклад, цифровий малюнок чи фото. Як тільки токен продається, ця угода відразу відбивається в блокчейні.