Розслаблена Сіцилія у кампейні ALICE K

Український бренд ALICE K представляє нову круїзну колекцію 2023 — Sicily Summer Days. Італія, запах лимонів у повітрі. Морозиво, навстіж відчинені вікна, сад з апельсиновими деревами. Задля зйомки нового кампейну команда ALICE K відвідала Сицилію – неймовірно атмосферне місце,  енергія якого наповнює Cruise 23.

Новий реліз досліджує жіночність у її найбільш щирих, розслаблених проявах – в оточенні текстурованих тканин, що підкреслюють легкість буття. Максісукня та спідниці з віскози ніби обіймають тіло у русі та додають силуетам «повітря». Лляні штани та сорочки відтворюють невимушену елегантність острівного життя – розслаблену плинність спекотного літа, що спонукає до гедонізму. Для романтичної вечері чи прогулянки під місячним сяйвом бренд пропонує рожеву сукню-балон з відкритими плечима, що підкреслить тендітну статуру власниці й надихне на невеличку пригоду. Мереживо та в’язані гачком елементи додають речам відтінок наївності й традиційного стилю. Нетиповим додатком до колекції стали білі футболки з принтами грибів та написом Mushroom Fun Club, що поєднали жіночність і сучасну вуличну моду.

Акцентим кольором залишився знаковий для ALICE K ніжно-рожевий, що на контрасті із розслабленою молочно-білою гамою колекції виглядає грайливо і майже зухвало. До лінії аксесуарів бренд додав сумку-шопер з бавовни прикрашену брендованим брелком, а лляні речі, виконані у техніці тай-дай представили традиційну для бренду естетику. У круїзній колекції 2023 ALICE K знову вдався до креативних колаборацій, і у співробітництві з українським брендом Add Some Color створив дві сумки-мішечки – рожевого кольору, прикрашену бантами, та перламутрову з вишитими грибами.