Шерон Стоун — 65! І вона готова до літа.

Гарний зовнішній вигляд – квінтесенція багатьох факторів. Які сами формують велнесс Шерон Стоун – ми зібрали далі.
Шерон Стоун відома витонченим способом життя, її часто бачать на гучних заходах і червоних доріжках. Це не заважає Шерон дотримується дисциплінованої фітнес-рутини, щоб залишатися у формі. Протягом усієї кар’єри американська акторка виступає за здоровий спосіб життя. Іноді навіть може стрибнути з парашутом чи зайнятися дайвінгом.
Акторка та продюсерка відома своєю любов’ю до моди й протягом багатьох років була іконою стилю. Стоун з’являлася на обкладинках різних модних журналів і працювала з відомими модельєрами. Більш того вона є колекціонером образотворчого мистецтва та цінує художнє вираження. Відомо, що Шерон часта гостя на аукціонах, а її особиста колекція включає твори відомих художників. Також вона сама пише картини й ділиться творами у соціальних мережах.
Немало важливо, що Стоун займається філантропією й активно підтримує різні благодійні організації. Вона була захисником досліджень ВІЛ/СНІДу, прав жінок і захисту навколишнього середовища. Також акторка любителька тварин і пов’язана з організаціями їх захисту.
Стоун – віддана мати й бабуся. Вона наголошує на важливості психічного та емоційного щастя, практикує медитацію та сприяє уважності у своєму способі життя.