Свобода бути собою разом із glo™ та Лесею Нікітюк

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.
Новий ролик, створений у колаборації бренду glo™ з Лесею Нікітюк, дає можливість побачити таких унікальних та неповторних особистостей. Відео занурює у світ hyper+ — своєрідну паралельну реальність, де можна бути собою і насолоджуватися кожним моментом життя, не підлаштовуючись під стереотипи. Головна ідея — показати, яким би був світ, де немає компромісів та обмежень у прояві своєї індивідуальності.
Кожна історія hyper+ світу змушує замислитися: а чи варто жити в упередженнях та стереотипах? І чи не крутіше прийняти себе, свої інтереси та відкрити власний унікальний стиль?
Над проєктом працювала талановита команда: режисери Леонід Колосовський, Дмитро Голумбевський, студія The Martini Shot та крутий акторський склад. До нього увійшли хореограф і учасник шоу «Танці з Зірками» Дмитро Жук, блогер Євген Таллер, учасник шоу «Танцюють Всі» Бахтіяр Ібрагімов та інші.


«Кожна людина — унікальна та неповторна особистість» – впевнений бренд glo™. Його філософія полягає у постійному пошуку та створенні неочікуваних поєднань, а також відмові від компромісів.
Спільна філософія поклала початок співпраці бренду glo™ з Лесею Нікітюк, яка стала його амбасадоркою. Леся відкрита, не боїться проявляти свою унікальність та за будь-яких обставин залишається собою.
Герої hyper+ світу — сміливі та самобутні особистості, але такі знайомі, що дивлячись на них, кожен впізнає себе.

Це і дівчина з офісу, яка в обідню перерву піддається драйву хіп-хопу та пускається в танець.

Це і майстер ремонтних дорожніх робіт, який здобуває популярність на відомій блогерській платформі, або хлопець, що прогулюється по площі та уявляє фантастичний світ.

Недарма glo™ hyper+ подарував своє ім`я світу з ролику. Досконалі лінії корпусу glo ™ hyper+ та витончене поєднання текстур надають девайсу преміальний вигляд. Лінійка представлена в чотирьох кольорах: елегантному чорному, довершеному синьому, бездоганному білому та вишуканому золотому.
На правах реклами.
Ролик про світ hyper+ — це вже не перша колаборація бренду glo™ та амбасадорки Лесі Нікітюк. Від бренду можна очікувати ще багато цікавого, тому стежити за новинами можна на офіційній сторінці бренду glo™ в Instagram @glo_ukraine.