TRIP:TYCH – бренд нішевої парфумерії, створений в Києві

Завтра, 17 серпня, виходить перший епізод мінісеріалу «Останні дні літа», присвяченого виходу аромату NENUPHAR від нового київського бренду нішевої парфумерії TRIP:TYCH. Головною героїнею фільму стала молода акторка Валерія Караман, яка зіграла для TRIP:TYCH жіночу та чоловічу ролі одночасно. Валерія відома за роллю русалки в гучному фільмі Роберта Эггерса «Маяк» (The Lighthouse 2019), де в головних ролях знялися Роберт Паттінсон і Віллем Дефо.


Назва бренду TRIP:TYCH походить від давньогрецького τρίπτυχος, що означає три частини творіння. Команда бренду планує випускати лімітовані серії та не приймає ідеї тиражування продуктів бренду. Засновники роблять акцент на майстерність і авторський підхід.

Світ TRIP:TYCH складається з трьох компонентів захоплення – природою, майстерністю і красою людського тіла. Принциповим моментом при розробці дизайну продуктів і структури всього бренду було дбайливе ставлення до ресурсів – як природних, так і людських. Процес створення всіх продуктів локалізовано в Україні: всі вони зроблені руками місцевих майстрів.

Першим з тріади ароматів для тіла TRIP:TYCH було представлено парфум NENUPHAR. Він натхненний німфеєю, або, як кажуть в народі, жовтою лілією, яка квітне у водоймах влітку. Квінтесенція «українського лотоса» складена зі знайомих і одночасно екзотичних 14 нот, серед яких є сира земля, мох, горіх, ірис і тютюн. 

Флакон TRIP:TYCH зроблений з авіаційного алюмінію – надміцного і надлегкого сплаву. Інноваційний метал максимально захищає аромат від впливу зовнішнього середовища. Насіннєву коробочку, знайдену парфумером в Карпатах, використовували як прототип, на основі якого розроблялася форма. У фіналі процесу металевий флакон збирають і шліфують вручну. Флакони – самостійні об’єкти, які можна використовувати як прикраси або предмети інтер’єру. Вони багаторазові: опція поповнення доступна за передплатою.

Аромат унісекс вже доступний у вигляді парфумованої води й твердого парфуму на сайті бренду за ціною $247 та $232 відповідно.

Презентація першого епізоду «Останніх днів літа» відбудеться на сторінках Instagram та Youtube бренду.