Як доглядати за шкірою в міжсезоння?

Весна — час оновлення не лише природи, але й догляду за вашою шкірою. Після зимового періоду, коли шкіра зазнає впливу холоду та вітру, важливо надати їй належного догляду. Тож варто купити професійну косметику для обличчя й змінити деякі свої звички, аби мінімізувати шкоду в міжсезоння.

Додайте антиоксидантів

Коли починаються різка зміна погоди й коливання температури, варто допомогти своїй шкірі адаптуватися до нових умов. Найпростіший спосіб — додати засоби, що містять вітаміни:

  • С — є сильним антиоксидантом, що бореться з вільними радикалами, вирівнює тон шкіри;
  • Е — має протизапальну дію й зупиняє окислювальні процеси;
  • А — сприяє оновленню шкіри, щоб повернути їй пружність і рівний мікрорельєф.

Це потужна комбінація інгредієнтів. Вони допомагають закрити базові потреби шкіри навесні. Засоби, що містять у формулі ці компоненти, є серед продуктів бренду INSTYTUTUM.

Залиште у догляді кераміди й адаптогени

Зазвичай у зимовому догляді присутні засоби, що містять кераміди й адаптогени. Їх варто залишити, аби шкірі було простіше адаптуватися до температур навесні.

Задача керамідів — «запечатувати» вологу всередині клітин. Також вони роблять шкіру м’якою й гладкою. Адаптогени мають антиоксидантну дію й допомагають шкірі пристосовуватися до спеки чи морозу.

Засоби, що допоможуть адаптувати шкіру

Серед доглядової косметики INSTYTUTUM можна вибрати олію з ретиноїдами Powerful Retinoil. Завдяки своїй формулі вона виконує одразу декілька задач: поліпшує текстуру, зміцнює шкіру, стимулює її відновлення. Олія оновлює тьмяну й виснажену шкіру після зими.

Навесні додайте у догляд SPF-крем. Взимку індекс ультрафіолету низький — від 0 до 3. Коли ж показник зростає, потрібен сонцезахисний крем. Гарним варіантом є Sunscription Dark Spot Defence SPF50, що містить безпечні фільтри нового покоління. Він допоможе шкірі адаптуватися до нових погодних умов.

Відкоригуйте свій щоденний догляд і додайте до нього нові засоби, що допоможуть шкірі адаптуватися до змін погоди.