Захищатись окулярами: колекція Ochis з пелюстками квітів

Український бренд екологічно чистих окулярів присвячує новий реліз природі батьківщини

Ochis першими у світі створили сонцезахисні окуляри з кави та побудували своє масштабне виробництво саме в Україні. Як українська компанія, вони завжди надихалися багатством рідної природи, відчуваючи міцний зв’язок із землею як джерелом життя та краси. Намагаючись надати цьому зв’язку фізичного вираження, команда бренду створила колекцію Tsvit, в якій кожна оправа прикрашена пелюстками українських квітів: соняшника, чорнобривців та волошок. Згадки про них пронизують наш фольклор, наші пісні та вірші. Соняшник – символ волі. Чорнобривці – наша сила. Волошки – втілення української краси.

До колекції увійшли шість дизайнів оправ, кожна з яких може бути прикрашена будь-якою з трьох квіток. Візерунки на окулярах – унікальні і неповторні, так само як неповторна кожна квітка на планеті. Окуляри з чорнобривцями мають коричневі сонцезахисні лінзи, а з соняхом та волошками – сірі. До кожного замовлення додається кавовий футляр із відповідним патерном пелюсток.

«Ми почуваємося як ніколи пов’язаними з рідною землею, бо боремося за її незалежність і нашу свободу, тому значення української землі та всього, що вона народжує, стає центральним, – пояснює співзасновник та креативний директор бренду Акім Карпач. – Поєднання перевикористаної макухи та справжніх квітів – це інновація Ochis, яка могла народитися тільки тут, в Україні. Наше коріння проростає через усе, що ми робимо, та надихає нас рухатись далі».

Придбати окуляри можна на сайті бренду – ochis.ua. 10% від кожної придбаної пари Ochis йдуть на гуманітарну допомогу – команда бренду звітує про витрати щомісяця у своїх соцмережах.

Ochis – український бренд, який першим у світі створив окуляри на основі кави. Використану кавову макуху змішують із натуральними оліями, щоб утворити новий рослинний матеріал, який є водонепроникним, має матову текстуру та зберігає запах кави протягом кількох місяців. Завдяки багаторічному досвіду в оптиці та унікальній технології виробництва, придуманій засновником бренду Максимом Гавриленком, усі Ochis екологічно чисті, ергономічні та універсальні за дизайном.