Дизайн майбутнього: роздивляємося Volvo C40 Recharge

Volvo Cars представили автомобіль, вперше в історії бренду створений як повністю електричний. Це – Volvo C40 Recharge. Його можна придбати онлайн. Прогресивний дизайн демонструє особливості, яких раніше не було в автомобілях марки.

«C40 — це автомобіль, який символізує електрифікацію та втілює її у життя», — зауважує Робін Пейдж, директор із дизайну Volvo Cars. «Він наділений характером XC40, який багатьом сподобався, та посилюється завдяки динамічному дизайну та витонченому профілю. Це справді привабливий вибір для людей, які прагнуть щоденної практичності в ультрасучасній інтерпретації».

Унікальність автомобіля — це його представницька посадка у поєднанні з обтічною формою — виділяється з-поміж інших авто на дорозі.

Ідея — вийти на новий рівень у чомусь вже знайомому — відображається в окремих деталях: брендові фари у формі молота Тора доповнені новими піксельними світлодіодами. Вони автоматично пристосовуються до умов освітлення і самостійно вмикаються та вимикаються для оптимізації світлового режиму. Характерні вертикальні задні фари тепер сегментовані та розширені уздовж лінії даху, створюючи сучасне трактування класичного дизайну.

Скандинавський підхід у вираженні форми виділяє автомобіль серед інших: секції вирізані та висічені з твердої форми, створюють відчуття чистоти та вишуканості.

Volvo C40 rear seven-eighths view sketch, created by Katharina Sachs.

Завдяки використанню цих дизайнерських принципів та натхненню від скандинавських пейзажів, цілеспрямований дизайн екстер’єру тісно пов’язаний із дизайном інтер’єру. Спокійна атмосфера пейзажів втілилися у дизайні світлом та свободою простору. Великий панорамний скляний дах посилює повітряну легкість салону, послаблюючи межу між зовнішнім та внутрішнім простором.

Якщо йти пліч-о-пліч з природою як джерелом натхнення, можна отримати багато екологічно чистих матеріалів для інтер’єру авто. Натхненні рельєфом місцевості, декоративні внутрішні панелі частково виготовлені з переробленого пластику, тоді як килим — повністю із перероблених пластикових ПЕТ-пляшок. C40 пропонує перший салон від Volvo Cars без використання шкіри, та одним із варіантів оздоблення: із природньо відновлюваного вовняного волокна, або комбінації замшевої тканини із переробленого пластику та мікротехнологічного матеріалу.

Команда з розробки дизайну кольорів та матеріалів використовувала інноваційні, легкі та екологічно чисті матеріали, які відповідають як дизайну, так і технологічності C40. Завдяки новим технологіям дизайнери мають більше свободи для творчості. Матеріали на біологічній основі привабливіші за шкіру, роблячи кросовер екологічно безпечнішим.

Незалежне діджитал видання про тренди та інновації у житті кожного. Ми висвітлюємо теми моди, культури, технологій та лайфстайлу. Наші контриб’ютори – представники різних професій, які говорять з аудиторією про завжди актуальний та позачасовий прогрес. Експертиза та досвід дозволяють нам робити інформацію зрозумілою та впорядкованою для читача, а головне – прикладною.