Хмарочоси Лос-Анджелесу та Sashatattooing у фотосесії для Zhilyova lingerie

Zhilyova Lingerie, український бренд нижньої білизни, представив нову колекцію «MULTIVERSE», до якої увійшли відверті міні-сукні з стрейч-тюлю, переосмислені архівні форми в нових відтінках і абсолютно нові експериментальні комплекти білизни з різних матеріалів.

Референсом для знімків зроблених в різних районах Лос-Анджелеса послугували науково-фантастичні фільми і ідеї футуризму.

Однією з героїнь зйомки в Лос-Анджелесі стала тату-артист з України – Саша Масюк, більш відома як Sashatattooing, студії якої працюють в Лос-Анджелесі, Барселоні, Москві і Санкт-Петербурзі. Клієнтами Саші стали Адам Левін (Maroon 5), Бехаті Прінслу і інші зірки. Саша брала участь в колабораціях з Google ATAP, Saint Laurent, Reebok, ANEX, The Black Alchemy, Bats, Bishop Rotary і іншими брендами.

У фотосесії Саша позує у білизні з нової колекції під променями західного сонця у різних урбаністичних локаціях Лос-Анджелеса. Контраст міських джунглів, відверто-ніжної білизни Zhilyova і Сашиного привабливого погляду злилися у фотосесії в цілісний ансамбль.

Вдалим акцентом стали також Сашині флористичні татуювання, багато з яких – її робота, а ніжні півонії – з наборів її перекладних тату.

Дар’я Шаповалова, засновниця видання FW-Daily, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, шоуруму More Dash, також взяла інтерв’ю у Саші, у якому тату-художниця розповіла про свій творчий шлях.


Читайте также:
«Домашнее» видео Стефано Пилати: презентация новой коллекции Random Identities