POUSTOVIT FW’20-21: поєднання португальских кодів з малюнками косівської традиційної кераміки

Нова колекція POUSTOVIT FW’20-21 натхненна подорожами до Португалії і продовжує оспівувати лаконічні жіночі сукні. Зберігаючи актуальний новаторський стиль, бренд залишається незмінно вірним квітковим авторським принтам, і як і раніше експерементує з поєднанням тканин, малюнків та контрастних відтінків. 

Автентичний португальский «код» плитки «азулежу» перегукуються з малюнками «дерева життя» косівської традиційної кераміки, що б перенестися на шовкові сукні і почати в них нове життя, комбінуючи яскраву клітинку та соковиті осінні барви. 

Декоративні шкіряні комірці, оздоблені бахромою, прикрашені воланами, ніжні квіткові деталі – все це разом створює образ POUSTOVIT, чистий та завжди актуальний. 

Фотограф — Віталий Мельников
Стиліст – Вєня Брикалін
Моделі – Тая, Настя Говорун, Віта
Волосся – Павло Лотнік
Мейк-ап – Євгенія Козлова


Читайте также:
Новая коллекция KSENIASCHNAIDER: особенная одежда для цифровой интеллигенции

Незалежне діджитал видання про тренди та інновації у житті кожного. Ми висвітлюємо теми моди, культури, технологій та лайфстайлу. Наші контриб’ютори – представники різних професій, які говорять з аудиторією про завжди актуальний та позачасовий прогрес. Експертиза та досвід дозволяють нам робити інформацію зрозумілою та впорядкованою для читача, а головне – прикладною.